Категории
400/570mm. 2 BR.

400/570mm. 2 BR.

826 MKD1.101 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 3397118304
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FIAT PUNTO I-(93-99); IDEA,PANDA(03- );LANCIA Y(97-03); YPSILON(03- );RENAULT SCIENIC(96- );TOY. AVENSIS(03-)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.