Категории
5PK1300

5PK1300

407 MKD543 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1987946070
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

AUDI A4-1.6;1.8; A 6-1.8(95-01); PASSAT-1.8(96-00)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.