Категории
6DPK1195

6DPK1195

916 MKD1.221 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1987946200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

GOLF I4-1,6;1,8-1,9TDI

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.