Категории
6PK1070

6PK1070

419 MKD559 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1987946062
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

CORDOBA,IBIZA,CADY,GOLFIII,LUPO,POLO 1,0;1,4;1,6

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.