Категории
6PK1185

6PK1185

478 MKD637 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1987946063
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

POLO CLASSIC-1,4/16V;1,6(95-01);RENAULT CLIO II,KANGOO -1,9D

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.