Категории
6PK1675

6PK1675

496 MKD622 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1987947979
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

AUDI 80,100,A6,A8 1.6-2.8; ESCORT 1.6-1.8,LAGUNA 2.2D

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.