Категории
A405

A405

705 MKD940 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1987431043
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

MERCEDES SPRINTER (901,902)-208D,CDI;210D;213D; (903)-308D;310D;312D; (904)-408D;412D.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.