Категории
Aral HIGH TRONIC 5W40 4/1

Aral HIGH TRONIC 5W40 4/1

491 MKD
Шифра на производ: A9-AHT54N4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Specifications

ACEA A3/B3, A3/B4, C3; API SM / CF

MB-Freigabe 229.31

VW 502 00 / 505 00 / 505 01

Porsche A 40

Renault RN 0700 / RN o710

Ford WSS-M2C917-A

FIAT 9.55535-S2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.