Системи за гориво и согорување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сензор за притисок
GOLF IV-1,4/16V; GOLF V-1,6; 2,0 ..
3.443 MKD
без ДДВ: 2.918 MKD
Сензор за брегаста
FORD-1,6Ti, OPEL ASTRA H-1,4;CORSA D-1,2;1,4 ..
1.099 MKD
без ДДВ: 931 MKD
Бензинска пумпа
6,5 bar - AUDI A80-2,0;2,3Quatt(91-96).; A100-1,6;1,8;2,0;2,2/Quatt.; 2,3/Quatt.(85-94) ..
12.805 MKD
без ДДВ: 10.852 MKD
Бензинска пумпа
1 bar - VW Golf III 1.4, 1.8 Variant, Golf IV Cabrio 1.8; SEAT Ibiza 1.4-1.8; Cordoba 1.4-1.8 ..
10.581 MKD
без ДДВ: 8.967 MKD
Бензинска пумпа
3 bar - BMW E30-316i;318i;320i;325i; ZAMENA: 0 580 314 070 ..
17.492 MKD
без ДДВ: 14.824 MKD
Бензинска пумпа
3,5 bar - AUDI 80-2,0;2,6;2,8(91-96); A100-2,0;2,6;2,8(92-94) ZAMENA ZA: 0 580 453 081 ..
6.723 MKD
без ДДВ: 5.697 MKD
Бензинска пумпа
1,1 bar - ASCONA C-1,6(87-88); ZAMNENA: 0 580 314 153 ..
12.765 MKD
без ДДВ: 10.818 MKD
Бензинска пумпа
3,5 bar - BMW E36-316i;318i;320i;323i;325i; E46-316i;325i ZAMENA ZA: 0 580 453 053 ..
7.969 MKD
без ДДВ: 6.753 MKD
Бензинска пумпа
5 bar - AUDI 80-2,0(83-88); PASSAT-1,8;2,0;2,2(83-88) ..
10.209 MKD
без ДДВ: 8.652 MKD
Бензинска пумпа
3 bar - BMW E30-318i; 320i;323i; ALFA 75-2,0TS ..
9.344 MKD
без ДДВ: 7.919 MKD
Бензинска пумпа
3 bar - ASTRA F-1,4i;1,6i;1,8i;2,0i; CORSA B-1,0i;1,2i;1,4i; VECTRA A-2,0i/16V;TIGRA-1,4i;1,6i ZAMEN..
5.658 MKD
без ДДВ: 4.795 MKD
Бензинска пумпа
5 bar - AUDI 100-2,0;2,2(84-89) ..
9.258 MKD
без ДДВ: 7.845 MKD
Бензинска пумпа
3 bar - FIAT Croma (154) 2000 i.e. (OE No: 7580214, 5968084) ..
5.904 MKD
без ДДВ: 5.003 MKD
Бензинска пумпа
1,1 bar - FIAT TEMPRA-1,4i.e.; 1,6i.e.; PEUG 309 II-1,1;1,4 ..
5.754 MKD
без ДДВ: 4.876 MKD
Бензинска пумпа
5 bar - GOLF II-1,8; 1,8/16V; 1,8Syncro; SEAT TOLEDO-1,8/16V(91-94); RD,PL,EV,GX,HT ..
13.151 MKD
без ДДВ: 11.145 MKD
Бензинска пумпа
0,76 bar - ASTRA F-1,4i;1,6i; CORSA A,B-1,2i;1,4i;VECTRA A,KADETT E-1,6i;1,8 ..
4.776 MKD
без ДДВ: 4.047 MKD
Бензинска пумпа
5 bar - GOLF II-1,8; 1,8/16V; 1,8Syncro; SEAT TOLEDO-1,8/16V(91-94); GX,HT,GZ,KR,MZ,PL ..
14.276 MKD
без ДДВ: 12.098 MKD
Бензинска пумпа
4 bar - VW Golf III, IV, Passat 1.6, 2.0, Vento; SEAT Ibiza, Cordoba ..
11.814 MKD
без ДДВ: 10.012 MKD
Бензинска пумпа
1,1 bar - AUDI 80-1,6;2,0(92-96); A6-2,0(94-96) ABT,ABM,AEE; ZAMENA ZA: 0 580 453 512 ..
7.077 MKD
без ДДВ: 5.998 MKD
LS04
AUDI-2,0;HONDA,OPEL-2,5iV6;VOLVO,VW-1,8;2,0; 2,5 ..
5.001 MKD
без ДДВ: 4.238 MKD
000 094 05 48
MERCEDES W202-C280; C36 AMG ..
50.787 MKD
без ДДВ: 43.040 MKD
Bis Oil © 2020.