Категории
DN0SD299

DN0SD299

1.181 MKD1.575 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0434250160
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

PSA CITROEN XANTIA,ZX-1,9TD; PEUGEOT 306,405 II,406-1,9TD;

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.