Категории
F5200

F5200

2.151 MKD2.868 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0450905200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FORD ESCORT-1.4;1.6i(86-90); FIESTA-1.1;1.3;1.4(89-95)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.