Категории
F5DPOR 0,6  - 1

F5DPOR 0,6 - 1

1.321 MKD1.761 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0241245641
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ALFA 166-2,5 V6/24V; AUDI S4 T Quatt.; GOLF III-2,0GTi/16V PLATIN.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.