Категории
FR78X

FR78X

229 MKD306 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0242232502
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

CHRYSLER; DAEWOO-ESPERO-1,5/16V;KALOS-1,4/16V; LACCETI-1, 4; 1,6; LANOS,NUBIRA-1,6/16V; AUDI A3-1,6;1,8; A6-1,6;1,8;2,6;2,8;GOLF IV-1,4/16V;1,6;1,8;BMW E46-318i;320i325i; HONDA CIVIC-1,4i;1,5i; HYUNDAI

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.