Категории
FR8DX +  1,1  - 1

FR8DX + 1,1 - 1

100 MKD133 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0242229660
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

DAEWOO LANOS,NUBIRA-1,6/16V; HYUNDAI-1,5/16V(95-00); MITSUBI- SHI CARISMA-1,8(95- )

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.