Категории
LS04

LS04

3.387 MKD4.515 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0258986504
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

AUDI-2,0;HONDA,OPEL-2,5iV6;VOLVO,VW-1,8;2,0; 2,5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2021.