Категории
Сет за сервис BMW E60/61 525 D/530 D

Сет за сервис BMW E60/61 525 D/530 D

8.090 MKD9.517 MKD
Шифра на производ: Servisen set 4
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло Castrol EDGE 5W30 LL04 1/1 7 ltr.

Филтер за масло

Филтер за воздух

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.