Категории
Сервисен сет  VW GOLF IV 1.9 TDI

Сервисен сет VW GOLF IV 1.9 TDI

3.336 MKD3.924 MKD

10 или повеќе 3.955 MKD

Шифра на производ: Servisen set 7
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло Aral Blue Tronic 10w40 4/4 4 ltr.

                           Aral Blue Tronic 10w40 1/1 1 ltr.

Филтер за масло

Филтер за воздух

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.