Категории
Сет за сервис VW GOLF V 1.9 TDI

Сет за сервис VW GOLF V 1.9 TDI

3.813 MKD4.485 MKD
Шифра на производ: Servisen set 1
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло Castrol EDGE Titanium 4/1  4 ltr.

Филтер за масло BOSCH 1457429192

Филтер за воздух Босцх 1987429404

Филтер за кабина BOSCH 1987432397 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.