Категории
Сет за сервис VW GOLF V 1.9 TDI

Сет за сервис VW GOLF V 1.9 TDI

3.388 MKD3.986 MKD
Шифра на производ: Servisen set 2
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло Aral HIGH TRONIC 5W40 4/1 4 4ltr.

 

Филтер за масло

Филтер за воздух 

Филтер за кабина

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.