Категории
Сервисен сет GOLF V 2.0 TDI

Сервисен сет GOLF V 2.0 TDI

4.108 MKD4.833 MKD
Шифра на производ: Servisen set 9
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло Castrol edge 5w-30 LL

Филтер за масло

Филтер за воздух

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.