Категории
Сервисен сет  VW GOLF VII 1.6 TDI

Сервисен сет VW GOLF VII 1.6 TDI

4.885 MKD5.747 MKD
Шифра на производ: Servisen set 6
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Mоторно масло Castrol EDGE LongLife III 5W30 4/1 4 ltr.

Филтер за масло

Филтер за воздух

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.