Категории
Сервисен сет  VW GOLF VII 1.6 TDI

Сервисен сет VW GOLF VII 1.6 TDI

4.150 MKD4.882 MKD
Шифра на производ: Servisen set 7
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло Aral SuperTronic 5w30 longlife III 4/1 4 ltr

Филтер за масло

Филтер за воздух 

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.