Категории
Сервисен сет  GOLF Vl 2.0 TDI

Сервисен сет GOLF Vl 2.0 TDI

4.181 MKD4.919 MKD
Шифра на производ: Servisen set 8
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Mоторно масло Castrol EDGE 5W-30 LL3

Филтер за масло

Филтер за воздух

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.