Категории
Сет за сервис  GOLF Vl 2.0 TDI

Сет за сервис GOLF Vl 2.0 TDI

3.788 MKD4.457 MKD
Шифра на производ: Servisen set 11
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Моторно масло ARAL Super TRONIC 5W-30 Long Life lll

Филтер за масло

Филтер за воздух

Филтер за кабина

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2022.