Категории
Преден диск

Преден диск

2.950 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 0986478869
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

V.A.G. AUDI A4(95-00); A 8(96- ); PASSAT(96-00)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2023.