Категории
Бендекс

Бендекс

1.306 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 1006210145
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FORD DW (R ) 1.1-1.4 KW: ESCORT-1,3;1,4;1,6(83-98); FIESTA-1,0;1,1;1,3;1,4;1,6(83-95); MONDEO I,II-1,6;1,8;2,0 - ZAMENA ZA: 1006209905

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2023.