Категории
Бендекс

Бендекс

2.334 MKD
Производител: BOSCH
Шифра на производ: 9002336200
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

FORD Escort 1.8 D, TD, Fiesta 1.8 D, Orion 1.8 D, Mondeo 1.8 D

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Bis Oil © 2023.